Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz S 550

€11,000
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

11000€
MERCEDES BENZ S550 BENZIN-GAZ.
4-matic.MAKINA ESHTE VITI 2008 KA LUK AMG ORIGJINAL DHE KA 200 KM ORIGJINALE..NDEZJE START-STOP.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES.KAMER PARA DHE MBRAPA.TIMON DRURI ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR TE MADH BAGAZHJER 6 CD.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA-MBRAPA .SERDILE ME NGROHJE+ FTOHJE.BAXHA XHAMI.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET VOSSEN ME GOMA TE REJA 19 ORIGJINAL TE FABRIKES 2 TE GJER MBRAPA.DRITAT KSENON BIKSENON.LETRA TE SAPO PRERA PER 1 vit
MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET—-VIBER—WHATSSAP

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Janar 2023
Support Ukraine