Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz S 550

€12,000
  • 2008 Mercedes-Benz S 550 në Kavajë, Shqipëri
  • 2008 Mercedes-Benz S 550 në Kavajë, Shqipëri - 2
  • 2008 Mercedes-Benz S 550 në Kavajë, Shqipëri - 3
  • 2008 Mercedes-Benz S 550 në Kavajë, Shqipëri - 4
  • 2008 Mercedes-Benz S 550 në Kavajë, Shqipëri - 5
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

MERCEDES-BENZ
S-CLASS 550 4-MATIC LUNGO
IMPJANT GAZI LANDI-RENZO ME VLER 1500 €
VITI PRODHIMIT 2009
KM 220000 ORIGJINALE
CLIMA BI ZONE
DOPIO XHAM + PERDE ORIGJINALE
FTOHJE-NGROHJE PARA+NGROHJE MBRAPA
GOMA TE REJA R-1
TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA
MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE
MUNDESI NDERRIMI

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 17 Korrik 2021