Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz S 55

€14,500
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Sapo ardhur Me dogan Me Te gjitha Opsjonet Disk Tronic Sedile Ngroje Ftoje Xhama Dopjo Plus perdhe me boton Anesore Mbrapa Sensora Parkimi Kamera para Behet Dhe me Nderrim

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 29 Shtator 2022
Support Ukraine