2010' Mercedes-Benz S 55 photo #1
2010' Mercedes-Benz S 55 photo #2
2010' Mercedes-Benz S 55 photo #3
2010' Mercedes-Benz S 55 photo #4
2010' Mercedes-Benz S 55 photo #5
2010' Mercedes-Benz S 55 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz S 55

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,900
Publikuar 27 Qershor 2024ID: fpuc7X
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz S 55

Mercedes-Benz S550
•Viti 2010
•Kambio Automatike
•218,000 km
•Impjant gazi (BRC)
•Version Lungo
•Baxha xhami Panoram
•Sensore dhe kamer parkimi
•Keyless Go ( Hapje/ Mbyllje / Ndezje pa çeles )
•System Sound HARMAN/KARDON
•Xhama Duplex dhe termik me refleks
•Sedilje dinamike qe kthehen sipas kthesave
•Sedilje me masazh , ngrohje dhe ftohje
•Interior lekure origjinale bezh
•Tempomat ( Pilot automatik )
•Navi, AM-FM , CD ,Aux , Bluetooth, Multimedia , DVD
- Cmimi 15900 € i diskutueshem

Support Ukraine