Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz S 500

€13,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz S 500 në Elbasan, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Benz s class L (limousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster siç shihet dhe ne foto, letra te prera per 1vit, impjanti gazit 5vjet garanci, Opsionet Tavan xhami(panoramic view), Ndezje Start stop, Kamera mbrapa, Night vision, Distronic Plus, Sedile me memorie, Ngrohje sedilesh para mbrapa, Sedile me ftohje para, Sedile elektrike para-mbrapa, Sedile me masazh para 4 lloj nivelesh, Sedile dynamic(fryhen sipas kthesave) Timoni me buton+marsha ne timon, Sistem audio Harman+Kardon 3D, TV ne bord, Navigator, DVD, MP3, Bluetooth, Perde mprapa me buton origjinale, Xhami par dhe i pasem lejla tjeret me nuanc pasqyr, Klima para mbrapa, Bagazh me buton hapje mbyllje, Hapje mbyllje e makines pa celes, Pasqyra me palosje, Dyer me thithje, Fener bi-xenon kthehen sipas timonit e shum te tjera. ( S klas s klass ) Cmim i diskutushem, per me shum info nr tel 0693676999

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 15 Shkurt 2021