Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz S 450

€12,900
2010' Mercedes-Benz S 450 photo #1
2010' Mercedes-Benz S 450 photo #2
2010' Mercedes-Benz S 450 photo #3
2010' Mercedes-Benz S 450 photo #4
2010' Mercedes-Benz S 450 photo #5
2010' Mercedes-Benz S 450 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️
•Viti 2010
•Versioni AMG
•Blindspot, Night Vision Camera,Distronic , Assist Plus
•Ndezje START/STOP
•Full Option⁣s
•Me 191 mij km! Me te drejte kontrolli.
•Fenera Me Lupa Qe Kthehen Sipas Timonit
•Sendilje me ngrohje+ftohje dhe memorie masazh , dynamic
•Disqe 19’ AMG origjinale me sensor,Gomat e reja
•Kompjuter Bordi
•Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
• Muzika Harman Kardon
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Interiori Lekure e Bardhe origjinale.
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Kamera Parkimi Sensor
•Mbyllje qendrore
•Xhama triplex para dhe mbrapa
•Hapje Mbyllje Qendrore Me Pulte
•2 Celsa

Behet me gaz 100% !! Makina eshte ne gjendje Perfekte shume e paster si nga brenda edhe nga jasht, nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi. , Me dogan te paguar , Gati per Targa
Cmimi 12,900€ ‼️

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 15 Mars 2023
Support Ukraine