Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Mercedes-Benz S 350

€42,000
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

mb S-350 blueficency
190 mij km me liber
viti 2014 lok2018 ///AMG
full opsion PANORAMA
perde ansore dhe mbas
sendile lekure bezhe
sendile ngrohje+ftohje
line asist dvd aux usb
kamera discTronic
night vision biXenon
tempomat tv disqe 20
dyert me thithje MASAZH
keyLessGO dy celsa
eco sistem sport paket
cmimi i discutieshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 18 Mars 2023
Support Ukraine