Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz S 350

€18,000
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

MERCEDES BENZ S CLASS
MOTORR 350CDI BLUETEC
VITI 2012
KAMIO AUTOMATIKE
FULL OPTIONS
- SEDILJE NGROHJE
-FTOHJE
-MASAZH
PARA DHE MRAPA
- BAXHA
- XENON BI XENON
- ⚠️ NE PASQYRE
- 4 GOMA 100%
- DISTONIC
- TIMON DRURI + LEVIZJE ELEKTRIKE + NGROHJE
- DRRIDHET TIMONI KUR PREK VIJAT E BARDHA
- BAGAZH ME BUTON
- DYER ME THITHJE
- XHAMA TRIPLEX
- KAMER MBRAPA
- SENSOR PARKIMI PARA-MBRAPA
- SENSOR SHIU/DRRITASH
FULL FULL EXTRA PER MODELIN E SAJ
IMPORTUAR NGA PARA 2 VITESH
MAKINA SKA NEVOJ PER ASNJI SHERBIM
ÇMIMI 20.000€
MUNDESI NDRRIMI

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 24 Janar 2023
Support Ukraine