Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz S 350

€14,500
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

14800€ MERCEDES BENZ S350 blueEFFICIENCY DIZEL(jo taks luksi).MODEL LUNGO INDIVIDUAL MBRAPA.MAKINA ESHTE VITI 2011.KA KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR TE MADH BAGAZHJER 6 CD.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .SERDILE ME NGROHJE.BAXHA XHAMI.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON+LED.ME SENSOR PARKIMI PARA.TAPICERI BEZH SHUM E PASTER.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 AMG ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.LETRA TE SAPO PRERA MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET——FACEBOOK—-INSTAGRAM—- AUTO EUROPA 001 —-VIBER—WHATSSAP

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Prill 2022