Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz S 350

€11,500
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz S 350 nafte , Blue Efficiency ,km 203000 me liber servisi si dhe me garanci te plote. Makina eshte full opsion , sedile me memorje para dhe pas + ngrohje + ftofje ,xhama te zinj , marsha f1 , auto hold , perde origjinale ,4 goma te reja 100%, baxho , xenon bi xenon , sensor para pas , distronic , bagazh elektrik , kamer pas etj . Cmimi 11500 euro i diskutueshem

Support Ukraine