Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz S 350

€13,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Mercedes-Benz S 350 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Shitet S class ne super gjendje.1 vit i perdorur ne shqiperi i blere ne koncesionar ne belgjike me letra deri ne qershor 2021.makina disponon keto opsione,sensor parkimi,shiu,dritash,gomash.auto hold.sistem muzike harman kardon.navi me te gjitha hartat e europes.marsha +- ne timon.distronic plus qe frenon vete ne rast rreziku,lane assist,pilot automatik,xhama te zinj origjinal,trekendesha rreziku tek pasqyrat dhe pasqyra me palosje,fener stopa full led,klima bizonale,goma michelin te vendosura para 4 muajsh.MUNDESI NDERRIMI POR ME CMIM TJETER.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 31 Mars 2021