Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz S 350

€11,000
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz S350
Forca motorrike 》 3.5
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Benz/Gaz
Viti i prodhimit 》 2008
Cmimi 》11.000 €
Nr i kontaktit 》
Pershkrimi 》 Mercedes Benz S350 Look Amg 2012 i targuar me letra te paguara me impjant Landi Renzo i vendosur ne Itali, aktualisht makina ka 249.000 kilometra Origjinale dhe punon 100% gaz. Makina eshte me sherbime te bera dhe shume i paster estetikisht. Ngrohje sediljesh, sensore parkimi, klima, komanda ne timon, sallon lekure bezhe i paster, xhama te zinj, karikator Cd, baxho etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 2 Janar 2023
Support Ukraine