Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz S 320

€10,000
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Mercedes Benz S 320cdi 2007 Full extra. Makina i ka te certifikuara nga Koncensionari Mercedes Benz ne Tirane klm 234,000 klm me garanci. Sedilje me ngrohje dhe ftohje, masazh, perde mbrapa, sensore para mbrapa, servis i sapo kryer: vaj filtea 2 kandelete, pakete e re e kandeletave, goma te reja, ferrota, servomotorri i Kolektorit i ri nga Benzi, Rripat dhe Pulexho e re nga Koncensionari.Timon druri arre.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Nëntor 2022
Support Ukraine