Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz S 320

€12,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz S 320 4 Matic Lungo, viti 2007, nafte 2987 ccm (nuk e kap takse lluksi), full extra, makine e vecante e bere me porosi (cmimi blerjes fillestare 111.000 €). Makina ka ardhur nga Gjermania, eshte me dogane, targa dhe siguracion te paguar. Eshte ne gjendje perfekte si nga ana vizuale dhe ajo xhenerike e motorrike. Te gjitha sherbimet e kryera. Ka 250.000 km origjinale, me liber sherbimesh (jashte dhe brenda vendit).

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Korrik 2022
Support Ukraine