Shto te të preferuarat

1998' Mercedes-Benz S 300

€4,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1998 Mercedes-Benz S 300 në Durrës, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Sllon S300 full option ne gjendje shum te mir , tapiceri shum te paster meshini , timon druri , perde origjinale me buton , sediliet me ngrohje para dhe mbrapa , baxha , kseno origjinale , dyer me thitje , disje 18 te pastra pa gervishje dhe pa deformime me goma te reja , me letra te rregullta shqiptare , targa te veçanta . Ju lutem telefonata serioze..........................

  • 069Tregoni telefonin
  • Igli
  • Durrës
  • 8 Qershor 2019
Shiteni Makinën Tuaj