Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

1996' Mercedes-Benz S 300

€9,000
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #1
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #2
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #3
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #4
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #5
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #6
6 foto
Mosha: 27 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet ose ndrohet Mercedes Benz Sllon w140 , motorr 300 diesel Om606 , viti 1996, i restauruar totalisht.
Gjendje perfekte. Makine e mbajtur per qef.
per me shume info dhe detaje mund te kontaktoni ne nr tel

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Prill 2023
Support Ukraine