1996' Mercedes-Benz S 300 photo #1
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #2
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #3
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #4
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #5
1996' Mercedes-Benz S 300 photo #6
6 foto

1996' Mercedes-Benz S 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 6 Prill 2023ID: u2sau3
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë

Information from the owner

Mosha: 27 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 1996' Mercedes-Benz S 300

Shitet ose ndrohet Mercedes Benz Sllon w140 , motorr 300 diesel Om606 , viti 1996, i restauruar totalisht.
Gjendje perfekte. Makine e mbajtur per qef.
per me shume info dhe detaje mund te kontaktoni ne nr tel

Support Ukraine