Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz R 350

€14,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 7
I mbyllur
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 220000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri metalik
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë, Disqe Aliazhi, Goma premium, Paketa e Rimorkimit, Boshti aerodinamikës, Shtresë mbrojtëse, Drita mjegulle, Shufër si "shkallë" makine, Fshirse e pasme, Kontrolli Dinamik, Parafango
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Porta për MP3

R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.