Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz R 350

€13,800
  • 2011 Mercedes-Benz R 350 në Tiranë, Shqipëri
  • 2011 Mercedes-Benz R 350 në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2011 Mercedes-Benz R 350 në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2011 Mercedes-Benz R 350 në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2011 Mercedes-Benz R 350 në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2011 Mercedes-Benz R 350 në Tiranë, Shqipëri - 6
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

R350 BLUETEC 4Matic 4x4 3.0L 2987cc Nafte pa taksa luksi.Model W251 Sapo ardhur me dogane AMG Package.Face Lift.Viti 11/2011.Kambio automat Tip-Tronic.Auto Hold.Atention assist.Blind Spot Assist me trekendesha sinjalizues ne pasqyrat e jashtme.Airmatic amortizator me ajer me 4 nivele lartesie me token.Crom package interior.156300 km Origjinale me ganci te shoqeruara dhe me online history Carfax.Sherbime te sapo kryera Vajë e filtra.Asnje gervishtie ne te gjith makinen,Boja Diamond White Metalic.Full extra.Fener Bi-Xenon Adaptive Lights.Dritat e parakolpit LED.Day Light.Interior light full led.Panorama hapse xhami tavan panoramik.AMG Look.Pasqyra me palosie dhe te 3-ja me erresim.Kamera parkimi ne pjesen e pasme.Sensor e asistence parkimi para e mbrapa.Disqe alumin Origjinale AMG Designo R20.Tavan bezhe Designo.Rimeso druri Wood Burred Walnut Veneer.Tapiceri lekure double colour kafe dhe bezhe shume e paster.Sedilie 5+2 Comfort+dy te parat me memorie dhe fryrje ajri.Ngrohie sediliesh para dhe mbrapa.Sediliet palosen dhe mundesohet nje bagazh extra i madh.Bagazh me hapie- myllie elektrike.Timon Lekure me komanda F1 per ndrim marshi+me levizie elektrike dhe ngrohie.Panel i kilometrazhit Head Up Display Classic.Klima para dhe mbrapa me 4 zona.Xhama elektrik,te pasmit te erret origjinal dhe trekendeshat e fundit me hapie elektrike.Ambient Light.Navigation i madh me DVD+HDD+MP3+CD+USB+BLUETOOTH+AUX.Rimeso druri arre e erret.Keyless Go me Start/Stop. 2 Celsa origjinal me panic alarm i avancuar.Mbulesa te brendeshme dhe bagazhi origjinale.Makine ideale dhe teper e sigurt per nje familje,shume e paster dhe e mirembajtur nga çdo ane.Zero ndryshk.(((
Vetem ne shitje jo ndrime flm
))) Çmimi 13.800€ me dogane te paguar gati per targim

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Nëntor 2021