Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz R 350

€5,999
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz R 350 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet R Class 350 3.5 Gas / BenzineFundviti 2006 Dal ne qarkullim ne 2007Kambio automatike + Marsha F1 ne timon .Sendilje me ngrohje + komplet elektrike ,, Lungo , Targe me zgjedhje , pasqyra me palosje , xhama te zinj Origjinal , Xenon BiXenon , Navi te madh , Klima Bizonale , Full Panoramike panoram funksionale komplet , Celes me thithje , Bagazhi me buton , 7 vendeshe , | impjanti gazit Lovato sekuencial i vendosur ne vendin e gomes rezerv i shenuar dhe ne leje qarkullimi + punon 100% gas | . Full option ne llojin e saj dhe shum e paster si makin .Me letra Shqipetare te paguara deri ne Tetor 2021 .Cmimi 6000 Euro| Mundesi Nderrimi |Tel : 069 56 36 167

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Nëntor 2020