Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz R 350

€12,500
 • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri
 • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2012 Mercedes-Benz R 350 në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 5 dyer, 7 vende
Kilometrazhi: 243000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: R class 350 bluetec (pa taks lluksi)
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: dogan
✔ Km: 243.000
✔ Ngjyra: Gri erret
✔ Opsionet shtese: Tavan panoramik, 6+1 vende, start stop, key lets go, kamera dhe sensor parkimi, blind spot, drive asist, xenon, sendilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 14.000€ ↘️ 12.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 13 Maj 2021