Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz R 320

€7,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz R 320 në Berat, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes Benz R Class 320 Lungo. Motorr 2987, nuk preket nga taksa e luksit. 6 vende.
Viti 2006, Pakete Sport. Kamio Automatike.
Km origjinale 217,000.
Makina importuar nga Italia, vetem 1 muaj e perdorur ne Shqiperi.
Baxho xhami .
Sensore parkimi para dhe mbrapa.DVD.Navigatore.
Sedilje me ngrohje mundesi nderrimi me makine m t vogel.
Cmimi i diskutueshem
Cel/whatsapp/viber 0697995532

Shiteni Makinën Tuaj