Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML-Class

€24,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Mercedes-Benz ML-Class në Durrës, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz ML-Class në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2012 Mercedes-Benz ML-Class në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2012 Mercedes-Benz ML-Class në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2012 Mercedes-Benz ML-Class në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2012 Mercedes-Benz ML-Class në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2012 Mercedes-Benz ML-Class në Durrës, Shqipëri - 7
I shitur
Trupi: Fuoristradë - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 174000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë metalik
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Disqe Aliazhi, Goma premium, Shtresë mbrojtëse, Shufër si "shkallë" makine, Fshirse e pasme, Parafango
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Porta për MP3, Paneli Rimorkimit , Ndezje në Distancë

ML 350 Blutec Look AMG, Viti 2012, Kambio automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.