Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz ML-Class

€10,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz ML-Class në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 186 km
Zhvendosje: 7000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Okazion!\\r\\nShitet Mercedez ML320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi!\\r\\nAutomjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e Tiranes dhe shitet per arsye largimi nga Shqiperia dhe mosperdorimi ne vazhdim.\\r\\nEshte nje automjet mjaft komod dhe lluksoz, me dy kate ne pamje e cila ka siper saj edhe nje Bagazh unik mercedez i blere ne Gjermani ku i jep nje pamje mjaft terheqese.\\r\\nKa nje ambjent te brendshem shume te embel dhe relaksues ne gjyre gri, me kolltuqe lekure elektrike me ngroje dhe me ekrane tv-video, me tavan panoramex xhami. Eshte i kompletuar me pasqyra elektrike, me sensore parkimi para dhe prapa, me jastek ajri i cili ofron komoditet edhe ne ecje, me sistem zeri komod si edhe me bagazhier cd-aux.\\r\\nAutomjeti eshte me nafte, me kilometrazh te bere reale te saj ne total 186.437 km, automatike dhe sistem frenimi abs.\\r\\nAmbjenti i jashtem eshte njyre e zeze dhe me dekorim metalizato e cila e tregon te vecante nga automjetet e tjera.\\r\\nSherbimet i jane kryer vazhdimisht dhe eshte mirembajtur gjithmone.\\r\\nMos e humbni kete rast dhe automjet, por kontaktoni edhe blijeni se do ngeleni te kenaqur! Contact: georgetopreal@gmail.com +355697799557

Shiteni Makinën Tuaj