Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz ML-Class

€12,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz ML-Class në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 210000 km
Zhvendosje: 3200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes-Benz ML 320, Viti Prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011, goma 100 % te reja te 2019, sedilje lekure + elektrike, hapje mbyllje qendrore, 2 çelsa, klima bizonale me 2 zona, me AMORTIZATORE. Te gjitha sherbimet e bera, ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike...( brenda çmimit jane edhe 4 goma Michelin dimerore me gjithe disqet si dhe aksesore te tjere shtese ).
Cmimi 12.900 €
Cel : 069 55 48 008

Shiteni Makinën Tuaj