2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #1
2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #2
2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #3
2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #4
2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #5
2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #6
6 foto

2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,500
Publikuar 28 Maj 2024ID: 9BaiiD

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2007' Mercedes-Benz ML 63 AMG

🔥MERCEDES BENZ ML 6.3AMG🔥
✅510HP
✅Viti 2006 (FULL LUK 2010)
✅KM 220000 (origjinale)
✅Goma te reja
✅Lares fenersh
✅Ngiyra e e bardhe shum e paster
✅Motorr kambio dhe pjes xhenerike ne super gjendje
✅Limitator shpejtesie
✅Marmita me zhurm
✅Shume e shpejte
✅Drita inteligiente
✅Pasqyra antiverbuse
✅Tapiceri lekure shum e paster
✅Sendilje me levizje elektrike
✅Sendilje me ngrohje
✅Sendilje me fryrje/cfryrje
✅Timon me komanda
✅Auto Hold
✅Sensor parkimi para mrapa
✅CD,AUX, BLUETOOTH, DVD,GPS
✅Drita automatike
✅Sensor shiu
✅Me Letra Te Paguara Dhe Me Targ Te Perzgjedhur AB063
✅Makina este ne giendje perfekte e gatshme per cfardo lloj prove nga ana juaj
✅Cmimi okazion me cash 11500€
✅Mundesi Ndrrimi

Support Ukraine