Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz ML 350

€19,800
2014' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2014' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2014' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2014' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2014' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2014' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION
CMIMI: 21.500€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0693132702
VITI 2014
MOTOR 3.5 NAFT (PA TAKS LUKSI)
AMG LOOK FABRIKE
180.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
DVD VIDEO
SEDILJE ME MEMORIE
SEDILJE ME NGROHJE
KROSKOT ME QEPJE
PANORAMA FULL XHAM
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
START/STOP
KEYLESS GO
TREKENDESHA NE PASQYRE
NDEZJE ME GISHT
DVD VIDEO
XHAMA TE ZINJ
NGJYR E BARDHE
SUPER E PASTER 100%
FENNERET BIXENON& FULL LED
ME DOGAN TE PAGUAR
PERDE ORIGJINALE
HAPJE MBYLLJE ME GISHT
KAMBIO AUTOMATIKE
BAGAZHI HAPET+MBYLLET ME BUTON
4x4
AUTO HOLD
SALLON LEKURE I ZI ME QEPJE
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
PASQYRA ELEKTRIKE
AIRBAG
SRS
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH
SD CARD
AUX
NAVIGATOR
KONDICIONER
KLIMA BIZONALE
KOMPJUTER BORDI
SENSOR SHIU DHE DRITASH
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE Sapo Targuar Taksa+Tvsh Paguara Per 1 Vit Kualidimi Per 2 Vjet

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 19 Prill 2023
Support Ukraine