2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz ML 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€18,500
Publikuar 21 Qershor 2024ID: jprAQM

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz ML 350

MERCEDES BENZ ML 350 4MATIC 2013
350 NAFTE
163 MIJ KM TE VETAT TE VERIFIKUARA
AMG LINE
PANORAMA
SENSOR PARKIMI DHE KAMER PARKIMI
SEDILJE ME MEMORJE DHE NGROHJE PARA-MBRAPA PLUS TIMON ME NGROHJE
NAVI SYSTEM,BLUETOTH,BAGAZHIER ME 6CD,USB,AUX,BLUETOOTH MEDIA PLAYER
FENERET XENO/BIXENO LED
KLIM DIXHITALE PARA MBRAPA
BLIND SPOT ASSIST(trekendsha tek pasqyrat per korsin)
LANE KEEP ASISST (dridhet timoni kur shkel vijat e bardha)
ATTENTION ASSIST
BAGAZHI ME BUTON
GJENDJE TEKNIKE DHE VIZUALE 10/10
GOMAT E REJA
VAJ MOTORRI,VAJ KAMIO DHE FILTRA TE NDERRUARA PLUS SISTEMIN E GAZEVE EURO 6 E NDERRUAR NE AMERIK
Makina ska nevoj per asnje sherbim.SUPER GJENDJE
CMIMI:18500€ VETEM SHITET

Support Ukraine