2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
5 foto

2013' Mercedes-Benz ML 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,200
Publikuar 25 Dhjetor 2023
Përditësuar 7 Qershor 2024
ID: 9pDKFw

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz ML 350

Shitet ml model 350 naft automat ne super gjendje nuk e kap taks lluksit gomat e reja sensor para kamer mbrapa 360grad km oregjinale super ekonomike per model qe ka cmimi 15200€ bejm dhe ndrrim me vetur ose kamioncin

Support Ukraine