Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz ML 350

€17,300
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedez Benz ML 166 BlueTec
Dhjetor 2013
Naft 350 jo taks lluksi
Start - Stop
Goma te reja Mishelin
Bazho
Ngrohse sendilesh
Kamera parkingu
Ngrohse timoni
Sendile me memorje
Bagazh me buton
Navi
Blututh
Aux
Tel,etj .
Makina eshte ne super gjendje ,te gjitha sherbimet e bera ,nuk ka nevoj per asgje ,eshte shume e paster brenda dhe jasht ,shitet per arsyje mos perdorimi ,bej dhe nderrim +diferencen nga ana juaj ,komunikim ne Whcap ju lutem ,Cmimi pak i diskutushem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Mars 2023
Support Ukraine