Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz ML 350

€20,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

• Mercedes Benz ML350 Diesel Bluetec 2013
• Motorr 350 Diesel (Pa Taks Lluksi )
• Viti 2013
• 4 Matic (4x4)
• 212 Mij Kilometra Origjinale Me Te Drejt Kontrrolli
• Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual
• F1 Marshe Ne Timon
• Blind Spot
• Line Asist
• Distance Warning
• Start & Stop Engine
• Full Panorama
• Intelligent HeadLights
• Fener Bixenon
• Stopa Led
• Pasqyra Me Palosje
• Sedilje Elektrike Me Levizje Dhe Memorie
• Sedilje Me Ngrohje
• Sedilje Dinamike + Masazh
• Tapiceri Lekure Bezhe
• Timon Druri Multifunctional
• Sensor Shiu
• Sensor Drite
• Mbyllje Qendrore
• Kamera Parkimi
• Busull Navigimi
• Pilot Automatike
• AC Klima Bizonale
• Mercedes Navigation System
• Aux,Navi,Cd,Tel,Bluetooth,Fm,Am
• TV
• Multimedia + Bagazhier
• Harman Kardon Audio System
• Bagazh Me Hapje - Mbyllje Elektrike
• Goma te reja Continental
• Xhama Te Zinj Origjinal Mbrapa
• Etj ......
• Makina eshte e sapo ardhur , me dogan te paguar ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e sapo bera . Disponojm foto qe ne momentin e blerjes.

• Cmimi : I Diskutueshem
•Durres

Support Ukraine