2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz ML 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,300
Publikuar 16 Maj 2024ID: ymS26z

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz ML 350

🔱 Mercedes Benz ML350 🔱
🔹️Forca mottorrike 》3.5
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2012
🔹️Cmimi 》16.300

🔹️Pershkrimi 》Mercedes Benz ML350 Bluefficiency viti fundi 2012 nafte me dogane te paguar dhe letra te paguara, aktualisht ka 185.000 km, me te gjitha serviset e bera.

Support Ukraine