2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz ML 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,300
Publikuar 31 Mars 2024ID: wWFHEz

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz ML 350

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2012, tavan xhami panorama , marsha ne timon , navigator , sensor parkimi, kamer parkimi , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , sediljet mbrapa me ngrohje , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , lajmrues kur kalon vijat e bardha , stopa led , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -15.300 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto
Instagram--ErjonAuto

Support Ukraine