Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€18,300
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 2 muaj më parë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes Benz ML350 BLUETEC Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2012 me 208.000 KM origjinale , 4MATIC , xhama te zinj origjinal , panorama , xhama te zinj origjinal + 2 xhamat para me certifikat , navigator , kamer parkimi mbrapa , bagazhi me buton hapje mbyllje , 2 celsa , sedilje elektrike + ngrohje + fryrje + cfryrje + memory , sedilet mbrapa me ngrohje , klima bizonale me 2 zona , pasqyra me trekendesh , me shirit LED nga Brenda kroskoti , marsha ne timon , sensor parkimi para mbrapa , pedana anesore , drita kseno , impiant muzike HARMAN/CARDON , letra te gjitha te paguara , taksat deri 22.08.2023 , siguracioni deri 10.07.2023 , kualidimi deri 12.07.2023 , sherbimet e gjitha te bera ne kohe , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Cmimi--18.300 Euro I Diskutueshem
Cel-069 44 00 305
Facebook-Auto Mazreku
Instagram-Auto.mazreku
TikTok-Auto.mazreku

Support Ukraine