Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€24,000
 • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Durrës, Shqipëri
 • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 176000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri metalik
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë, Disqe Aliazhi, Boshti aerodinamikës, Shtresë mbrojtëse, Mburojë metali, Drita mjegulle, Fshirse e pasme
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Porta për MP3, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë

ML 350 CDI Bluetec Look AMG ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 25 Janar 2020