Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€18,900
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

MERCEDES-BENZ ML W166 LOOK ///AMG 4 MATIC (4×4)
350d BLUETEC (2998cc) PA TAKSE LUKSI
SAPO ARDHUR
ME 177 000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME ONLINE ME NR SHASIE TE MERCEDE-BENZ
VITI: FUNDI 2012
NGJYRE E BARDHE ME PERLA (FUJI WHITE)
KAMJO AUTOMATIKE ME 7 MARSHE
AMORTIZIMI ME SUSTA (EKONOMIK NE MIREMBAJTJE)
AMBIENT LIGHT
KAMERA PARKIMI
GANXHE RIMORKIMI
TIMON MULTIFUNKSIONAL F1 +/- DHE ME NGROHJE & MEMORJE
ME DRIDHJE (KUR FUTET NE KORSI TE GABUAR)
NAVIGATOR MULTIFUNSIONAL BAGAZHIER/CD/USB/AUX/BLUETOOTH/ TELEFON
SEDILJET ME MEMORJE ME 3 PROGRAME. ME NGROHJE PARA & MBRAPA
SENSOR SHIU
SENSOR DRITE
INTELLIGENT LIGHT SYSTEM
DRUTA KTHESE
KLIMA A/C AUTOMATIKE BI-ZONE
(NDEZJE ME BUTON) (DISPONON 2 PULTE)
HAPET MBYLLET ME PREKJE
BAXHA XHAMI E SHOQERUAR ME PERDE
PASQYRAT ANESORE TERMIKE ME NGROHJE DHE PALOSJE
XHAM TERMIK
ME BLIND SPOT (Per rreziqet e parakalimeve te gabuara)
BAGAZHI HAPET DHE MBYLLET ME BUTON PERKATES
ISOFIX
FENERET XE-NON
STOPA ME SHIRIT LED
SHENIM:
GJENDJA E MAKINES ESHTE E PERKRYER !
NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI.
ME SHERBIME TE SAPO BERA SI:
VAJ MOTORRI & FILTRA
VAJ KAMJO AUTOMATIKE
DISQE FRENI & FERROTA
SUSTAT MBRAPA TE REJA ORIGJINALE (SACHS)
GOMA TE REJA BRIDGISTONE 4 STINET TE 2020 90 % TE REJA
MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR
ME TE DREJTE KONTROLLI KU TE DESHIRONI.
ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Mars 2023
Support Ukraine