Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€20,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Super extra full dhe super gjendje ML 350 Diesel Airmatic 4Matic, panoramic, sedile ngrohje, timon GLE, tapiceri gle super e paster, 156.000 km origjinale. Gjendje perfekte motorrike. Cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 7 Maj 2022