Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€17,999
  • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri - 2
  • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri - 3
  • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri - 4
  • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri - 5
  • 2012 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri - 6
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet ML 350 bluetec me •Motorr (2987 cc,pa taksë luksi )•Start/Stop(Ndezje dhe fikje me buton)•Keyless(Hapje dhe mbyllje e makines pa perdorur celesin•Pilot automatik (Komandohet shpejtesia sipas deshires)•Timon druri + elektrik me ngrohje dhe komandim pozicional Ekrane dvd mbarapa serdileve me kufje dhe pulte origjinal mercedeziMarsha ne timon •Sensor parkimi para dhe mbrapa•Kamera mbrapa•Sensor shiu•Sedilje me ngrohje para/mbrapa+ memorie •Klima me dy zona komandimi•Tavan panoramik •Pedana AMG Line•Sistem audio Harman Kardon •Bagazhi (hapje dhe mbydhje me buton )•Line Assist ( Tregues korsie,paralajmeron nepermjet sinjalit akustik dhe vibrimeve ne timon ndrrimin e korsise se drejtimit te mjetit)•Blind Spot Assist (Sinjalizues ne te dy skajet e pasqyrave .Sistemi ofron siguri shtesë me sinjale paralajmëruese vizuale dhe të dëgjueshme që ndihmojnë në identifikimin e një automjeti ne te dy anert e makines•Xhama te zi origjinal•Pasqyra me palosje Goma mishelin Dogana e paguar gati per targa Mundesi nderrimi Per me shum info

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 30 Shtator 2021