Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€18,000
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes ML350
Forca mottorrike 》 3.5
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2012
Cmimi 》18.000 €

Pershkrimi 》Mercedes Benz ML350 Amg Blueefficiency 4 Matic, viti fundi 2012, e targuar dhe me letra te paguara per 1 vit. Makina ka 230.000 kilometra origjinale, eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe vizuale. Fenere kseno bixeno, baxho, line assist, bagazh me buton, Tv te pasem, sedilje elektrike me memorie dhe ngrohje, kompjuter bordi, xhama te zinj, sensore dhe kamera parkimi, sallon i paster lekure i paster etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 1 Prill 2023
Support Ukraine