2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz ML 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€16,499
Publikuar 26 Maj 2024ID: TsCQVU

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz ML 350

🚘 M.Benz ML350 BLUETEC
⚙️ 4 Matic Look AMG
🔹Viti prodh. : 2012
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 5
🔹Motorri 2987 cc CDI (pa takse luksi)
🔹Lenda djegese : Nafte
🔹Look AMG Fabrike
🔹Kambio automatike +/- ne timon
🔹Autohold
🔹Climatronic 2 zonale
🔹Sallon lekure,sedile me ngrohje para/mbrapa dhe 2 te parat me memorie
🔹Full panorame xhami me hapje
🔹Fenere full Led/Led daylight
🔹Kamera parkimi
🔹Sensore parkimi para/mbrapa
🔹Pasqyra me palosje
🔹Ambient light 3 ngjyra
🔹Tempomat /Pilot automatik
🔹Navigator/Dvd/Cd player/Aux/Usb/Bluetooth/SD card/Harman Kardon
🔹Timoni lekure me ngrohje dhe me levizje elektrike me memorie
🔹Disqe alumini 19” me goma te reja
🔹Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika
🔹Bagazhi me hapje me buton
🔹Sensore drite,shiu dhe gomash
🔹Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo targuar me te gjithe dokumentat e paguara. Mjeti eshte shume i paster dhe i mirembajtur,servisi periodik i sapo kryer,ska nevoje per asgje.
Cmim i diskutueshem !

Support Ukraine