Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz ML 350

€18,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Gjendje PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI,

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Dhjetor 2022
Support Ukraine