Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz ML 350

€13,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

100%.....Makina eshte Versioni Me Fulll I Mundshem Per Kete Kategori ....Kambio Automatike 7 G Tronik + F1 Marshe ne Timon .....Filter Particular Euro 5 Blueficence .. Sistem Navigatori Satelitar Multifunksional ... Sallon Lekure Ngjyre Zeze shume i Paster Si i Ri .... Klima Tronik Bi Zona Me Komandim edhe Ne Pjesen e Pasme te Makines .... Sedilje me Ngrohje Para dhe Mbrapa .... Ndezje me start stop .... kamer parkimi....Xhama dhe Pasqyra Elektrike Pasqyra me Palosje .... Sistem Antifurto .... Baxha Xhami Panoramike me Hapje .... Xhama Te Zi Origjinal ne Pjesen e Mbrapme ....Fener Bi Ksenon + Levizje Sipas Terrenit .... Stopa Mbrapa Led ... Pjesa e Brendshme Rimeso Drruri Shum i Bukur...Bagazh me Buton Hapje Mbyllje ....Ngjyr e Zeze Metalizato Super e Paster Pa Asnje Gervishje . Disqe 19 inc ..Makina eshte Super Perfekte dhe Duket si e Re Ska Nevoj Per Asnje Sherbim ... Makina eshte E Gatshme Per Cdo dhe Kontroll nga ana juaj .... E Sapo Ardhur Nga Jasht Dhe me Dogan Te Paguar Me Vler Rreth 2500€ ... Cmimi 13500 €... per me teper kontaktoni ne nr e cel 0698141095.. flm

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Tetor 2020