Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz ML 350

€10,300
6 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes-benz ML
• 》Mercedes Benz Ml 350
///Grand Edition Fabrike
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》Blind Spot
• 》Viti prodhimit dhjetor 2011
• 》Key less 2 Çelsa Start /Stop
• 》Kilometra 190.000
• 》Gati per targim
• 》Disqe Orgjinal Goma te reja
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual +
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Xhamat e zinj full para mbrapa
• 》Ambient light Natyral Color
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike Memory + Ngrohje
• 》Baxha xhami panoramike
• 》 Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem Hold Start
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike + Kamera Parking
• 》15 Air Bag
• 》Frenat Brembo Mercedes -Benz Origjinale
•》Amortizatore me regjistrim para mbrapa
• 》Çdo sherbim i bere ne koncesionare
•》 Ngjyra E Bardhe Super Perl perfekte me shkelqim
• 》Makina eshte perfekte me çdo sherbim te bere me te drejte kontrolli tek Mercedesi
Cmimi i Diskutueshem

Support Ukraine