Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz ML 350

€10,000
5 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina eshte ne super gjendje e dal shum rrall dhe e mbajtur ne garazh pa e prek fare dielli dhe shirat makinen nuk ka asnje lloj difekti shum e paster nga brenda dhe jasht e shes okazion per arsye se do iki jasht shtetit makina ka sensor shiu sensor dritash sensor per ambientin brenda me baxha shum e vecant nga ngjyra shum e rehateshme etj shum e shpejt me motorr 3.0 naft pa taks lluksi per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 29 Nëntor 2022
Support Ukraine