Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz ML 350

€9,900
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Sapo ardhur!!! Mercedes-Benz ML350 BLUETEC PA TAKS LUKSI me dogan te paguar Viti Prodhimit 2011, km origjinale me garanci te mercedes benz , xhama te zinj origjinal ,baxha xhami , navigator , DVD , KAMER PARKIMI + Me sensor original ,fener Mbi Kseno , sallon i vecant shum I paster + elektrike + ngrohje para mbrapa , klima bizonale me 2 zona ,timon me ngrohje stopa full led, makina eshte ne super gjendje mund ta kontrolloni ne servisin tuaj mund te behet dhe me nderim cmimi disktushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 22 Gusht 2022
Support Ukraine