Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz ML 350

€11,500
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec
Viti 2011
248000 km origjinale me liber sherbimesh
Sedilje elektrike me ngrohje fryrje/cfryrje
Sediljet me memorie me 3 pozicione, dhe sediljet pas me ngrohje
Navi me CD, DVD, AUX, Bloetooth
Baxha xhami
Start/Stop ndizet me buton
Timoni me levizje elektrike dhe me ngrohje
Softkey close, hapet dhe mbyllet me gisht pa çeles
Blindspot assist, trekendeshat ne pasqyre
Attention assist
Makina eshte me amortizatore normal dhe jo me jasteke ajri
Sedilje komplet lekure si te reja
Goma te reja me disqe 20’ AMG
Sensore parkimi dhe kamera parkimi
Drita Xenon/Bi-xenon full LED
Xhamat e erret origjinale, ska nevoje per license
Makina eshte nder versionet me full
Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi
Letra deri ne 2023
Cmimi i diskutueshem
Mundesi nderrimi, me nderrim ka cmim tjeter

Support Ukraine