Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz ML 350

€14,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes Benz ML 350 BLUETEC BLUEFFICENCY 4 MATIC FULL OPTIONS viti fund 2011 2987cc ngjyre e bardhe kamio automatik steptronic 7G marsha f1 +/- ne timon , disqe 19 goma te reja km origjinale Full opsion televizor mbrapa buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje para dhe mbrapa tavan xhami panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima zone fener full led intelligent light system kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj Makina eshte ne super gjendje shume e paster dhe full options Cmimi 14000€ i diskutueshem Me mundesi nderrimi ( me nderrim cmimi ndryshon) cel 0695617979

Shiteni Makinën Tuaj