Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz ML 350

€11,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

100%.....Makina eshte Versioni Me Fulll I Mundshem Per Kete Kategori ....Kambio Automatike 7 G Tronik + F1 Marshe ne Timon .....Filter Particular Euro 5 Blueficence .. Sistem Navigatori Satelitar Multifunksional ... Sallon Lekure Ngjyr Zeze shume i Paster Si i Ri...Pedana anesore ...sensor parkimi para mbrapa ....kamer parkimi .... Klima Tronik Bi Zona Me Komandim edhe Ne Pjesen e Pasme te Makines .... Sedilje me Ngrohje Para dhe Mbrapa ....Xhama dhe Pasqyra Elektrike Pasqyra me Palosje .... Sistem Antifurto .... Baxha Xhami Panoramike me Hapje .... Xhama Te Zi Origjinal ne Pjesen e Mbrapme ....Fener Bi Ksenon + Levizje Sipas Terrenit .... Stopa Mbrapa Led ... Pjesa e Brendshme Rimeso Drruri Shum i Bukur...Bagazh me Buton Hapje Mbyllje ....Ngjyr Gri Metalizato Super e Paster Pa Asnje Gervishje . Disqe 19inc shume te bukra ...Makina eshte Super Perfekte dhe Duket si e Re Ska Nevoj Per Asnje Sherbim ... Makina eshte E Gatshme Per Cdo dhe Kontroll nga ana juaj .... E Sapo Ardhur Nga Jasht Dhe me Dogan Te Paguar ... Cmimi 11800 €... per me teper kontaktoni ne nr e cel 0699791687.. flm

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Tetor 2020