Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz ML 350

€15,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes Benz ml 350 Naft - Bluetec, 10 - 2010, E ardhur nga Amerika me 7 - qershor - 2019. me vetem nje pronar, 110 mije milje origjinale. Makinen nuk e kap taksa e luksit , motori 2998 cc Blueficent. Te gjitha sherbimet e kryera ne koncesionarin e Mercedes, me dogane gati per targa.
Makina eshte full dhe disponon sh opsione si : klima digitale , navi i madh, kamjo automatike dhe tronik marsha F1, baxha, xhama te erret origjinal , pedana, kamer mbrapa , sedile me ngrohje me fryrje dhe memorje etj etj, Gomat 100 % te reja.
Cmimi 15000 Euro . Vetem telefonata serioze, flm

Shiteni Makinën Tuaj