Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz ML 350

€12,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 në Fier, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Mercedes Benz Modeli ML 350 bluetec viti 2010Super gjendje cdo sherbim ne Mercedes benz Vajra filtra,tamburo ferrota Te nderrruara Plus goma te reja 100%Navi komanada me timon sensor para mbrapaKamera parkini Marsha ne timon sedilje me memorje plus ngrohje Para mbrapa stopa me led Dhe shume opsjone te tjera!