Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz ML 350

€10,800
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

⚜️MERCEDES-BENZ⚜️
🔅ML 350 CDI 4 MATIC DESIGNO EDITION
🔅Pa taks lluksi
🔆Prodhim Europian e Ardhur nga Gjermania🇩🇪
🔅Viti-2010
🔅224.000 kilometra
🔆Xhama te erret origjinal
🔆Tapiceri lekure Designo (Ngjyre Konjaku)
🔆Sendile elektrike+memorie+fryrje dhe ngrohje
🔆Kroskot me qepje Designo
🔆Timon Druri
🔆Marshe ne timon F1
🔆Baxha xhami
🔆Pasqyra me palosje,antiverbuse + ngrohje
🔆Tavan i zi
🔆Fener Xenon Bi Xenon
🔆Navigator i madh+bluetouth+dvd+hartat europiane
🔆Bagazhier 6 Cd
🔆Sensor parkimi+kamera origjinal fabrike
🔆Sensor Shiu + Dritash
🔆2 celsa origjinal inoksi
🔆Bagazhi me buton
🔆Stopa me Led
🔆Super full option
🔆SUPER GJENDJE!
🔆Letra te sapo paguara kolaudimi (2024)
🔆Te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur
‼️10800€ i diskutueshem‼️

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 29 Tetor 2023
Support Ukraine